Pomôžete znovu? Vyhlásenie Potvrdenie

2% z vašich daní 2023 pre GFŠ sú dobrou voľbou. Ďakujeme!

Milí rodičia a priatelia Gymnázia Františka Švantnera,

ďakujeme za vaše 2%, ktoré aj v roku 2023 boli poukázané SRRZ-RZ pri Gymnáziu Františka Švantnera vo výške 6 364,93 €.

Dovoľujeme si vás osloviť vo chvíli, keď máme opäť možnosť rozhodnúť, kto dostane 2% z našich minuloročných daní.

Obraciame sa na vás preto s prosbou, aby ste podporili vzdelávanie poskytované našou školou, a to prostredníctvom Rodičovského združenia pri Gymnáziu Františka Švantnera.

Finančné prostriedky, ktoré naša škola aj vaším pričinením získa, budú použité na modernizáciu jej vnútorných i vonkajších priestorov, nákup školských pomôcok a skvalitňovanie vyučovacieho procesu.

2% z vašich daní pre Gymnázium Františka Švantnera sú dobrou voľbou.

Ďakujeme za vašu  pomoc.

PharmDr. Petra Sabaková                                                               PaedDr. Renáta Juhásová

predsedníčka RZ pri GFŠ NB                                                            riaditeľka GFŠ NB

Vyhlasenie_o_poukazani_podielu_zaplatenej_dane_z_prijmov_FO.pdf